ADAM R2 vyráža na slovenské kopce a rallye!

Posted on Posted in Dobšinský kopec 2014

Kesko Racing Team zakúpil ako prvý na Slovensku továrenský Opel ADAM R2

Prvý štart už behom nadchádzajúceho víkendu – ADAM R2 pôjde „Dobšinský kopec”

Automobilka Opel vlani oznámila veľký návrat do motoristického športu: Na tratiach automobilových súťaží sa už zabývali rallyové verzie mini modelu ADAM a po okruhoch sa preháňajú výkonné Astry OPC CUP. Teraz sa na slovenských „kopcoch” a súťažiach začne objavovať továrenský Opel ADAM R2 vo farbách Kesko Racing Teamu!

319-dsc0173

Už v priebehu nadchádzajúceho víkendu sa ADAM R2 objaví na štarte pretekov „Dobšinský kopec 2014″, čo je jediný slovenský podnik zaradený do seriálu ME pretekov automobilov do vrchu. Za volant sa posadí iba sedemnásť ročný pilot Christopher Ondrej.

320-dsc0233

„Som nadšený, že sa nám s podporou firmy Autocentrum Rožňava podarilo zakúpiť úplne nový továrenský špeciál Opel ADAM R2,” hovorí Juraj Keszi, manažér Kesko Racing Teamu. „S naším novým vozidlom bude prednostne štartovať Christopher Ondrej v pretekoch automobilov do vrchu, ale rátame aj s tým, že tento čistokrvný rallyový špeciál si od nás budú prenajímať aj ďalší záujemcovia o štart v rally, alebo pretekov automobilov do vrchu.”

321-dsc0262

„Rallyový šport je na Slovensku mimoriadne populárny. Ako predajcovia vozidiel Opel preto berieme nasadenie rallyového špeciálu ADAM R2 ako veľmi účinnú propagáciu značky,” hovorí Attila Ondrej, riaditeľ dealerstva Opel Autocentrum Rožňava.

322-dsc5462