Dobšiná chystá príjemný program pre celú rodinu

Posted on Posted in Aktuality, Dobšinský kopec 2019, Tlačové správy

Atrakcie, muzika, benzínový adrenalín a pohodička ako v obývačke. Aj takto sa dá stráviť víkend počas XXXVI. ročníka Dobšinského kopca 2019. Neveríte? Čítajte ďalej a určite budete mať o dôvod viac prísť počas víkendu 19. – 21.júla do Dobšinej.

Dobšinský kopec to nie sú iba preteky do kopca. Je to príležitosť ľudí stretnúť sa a zažiť spoločne niečo výnimočné, zabaviť sa. Usporiadatelia to veľmi dobre vedia a každý rok preto chystajú pre svojich divákov zaujímavé sprievodné akcie. Hlavný večerný program začína v sobotu večer 20.júla na hlavnom námestí v Dobšinej. Na centrálnom pódiu vystúpi známa slovenská pop punková hudobná skupina Inékafe a azda najslávnejšia Rožňavčanka súčasnosti, Karmen Pál-Baláž! Bronzová „superstáristka“ z poslednej šou SuperStar 2018 už celému Československu dokázala, že má nielen zlato v hrdle, ale je aj vynikajúca hudobníčka. Niet preto divu, že už vo svojom mladom veku má mnoho fanúšikov, ktorí určite nevynechajú možnosť užiť si svoju domácu hviezdu na námestí v Dobšinej.

Samozrejme, že organizátori nemysleli len na dospelých. „Máme zopár malých i veľkých prekvapení,“ naznačuje tajomne člen organizačného výboru, Slávo Kuchár. „Prvýkrát sme pripravili pre detičky hneď dve „Detské zóny“. Tá prvá bude už na štarte, na lúke za stánkami s občerstvením, medzi traťou a prvou bytovkou. Tá druhá je zasa prichystaná pre deti v cieli. Bude na trojuholníku medzi cestami, vedľa stánkov s občerstvením. Pre detičky tam chystáme rôzne skákacie atrakcie, kde sa budú môcť vyšantiť. S animátormi budú tráviť čas výtvarnou súťažou, či maľovaním na tvár. Nemôžem však prezradiť všetko. Veď kto príde, tak bude určite spokojný,“ odkrýva kúsok zo zákulisia Slavo Kuchár. Z jeho slov je teda jasné, že kto príde, ľutovať nebude. Na Dobšinskom kopci tak môže príjemne stráviť celý víkend kompletná rodina. To všetko 19. – 21.júla 2019.

Sledujte nás aj naďalej. Viac zaujímavých informácie o Dobšinskom kopci nájdete na našej webovej stránke www.dobsinskykopec.com, ako aj na našom profile na FB.