Dobšinský kopec 2016 už pozná partnerov podujatia

Posted on Posted in Aktuality, Dobšinský kopec 2016, Tlačové správy

Organizátor jediného slovenského podujatia zaradeného do Majstrovstiev Európy pretekov automobilov do vrchu, Mesto Dobšiná a Autoklub EHC Dobšinský kopec, predstavil v týchto dňoch partnerov podujatia.

„Som rád, že môžem predstaviť partnerov Dobšinského kopca 2016. Bez ich pomoci by sme toto nádherné a zároveň jediné podujatie zaradené do seriálu Majstrovstiev Európy pretekov automobilov do vrchu nedokázali zorganizovať. Myslím si, že sme už v minulosti dokázali, že kopcová Európa jednoznačne patrí do Dobšinej. Naša trať, ktorá je najdlhšou na Slovensku chválili všetci jazdci, ktorí tu v minulosti štartovali, ale aj delegáti FIA. Okrem trate je Mesto Dobšiná aj akousi pomyselnou bránou do Slovenského raja, kraja, ktorý je nádherný a všetci zahraniční návštevníci nám ho doslova závidia. Vďaka Dobšinskému kopcu dokážeme toto všetko predstaviť zahraničným tímom, ich jazdcom, mechanikom, ale aj divákom, ktorí sa na ich výkon prídu pozrieť. Ospravedlňujem sa, že v tomto momente nezačnem vymenovávať všetkých partnerov Dobšinského kopca, to by asi zabralo veľmi veľa času, napriek tomu by som im rád za celý organizačný výbor Dobšinského kopca 2016 z celého srdca aj touto formou poďakoval a ubezpečiť ich, že podujatie pripravíme podľa nášho najlepšieho vedomia a svedomia,“ povedal riaditeľ Dobšinského kopca 2016, Marcel Kollárik.

Podujatie Dobšinský kopec 2016 odštartuje v dňoch 15. – 17.júla 2016, pričom organizátor očakáva na štarte nielen celú európsku jazdeckú špičku, ale aj množstvo fanúšikov motoristického športu nieln zo Slovenska, ale doslova z celej Európy.

Miro Majláth

tlačový tajomník DK 2016