Nezmeškajte! Posledné hodiny na prihlásenie sa

Posted on Posted in Aktuality, Dobšinský kopec 2021, Tlačové správy

Blíži sa termín uzávierky prihlášok, preto je správny čas pripomenúť účastníkom XXXVII. ročníka Dobšinského kopca 2021, že siedmy júl je posledným dňom na odoslanie prihlášky na preteky.

 

Stále platí, že na preteky Majstrovstiev Európy je možné sa prihlásiť cez formulár na https://registrations.fia.com/ehc  (pozn.: ak ešte nemáte profil, musíte si ho najprv vytvoriť), pričom prihlasovanie sa súťažiacich v národných šampionátoch je elektronicky spustené na stránke www.sams-asn.sk/prihlaska .

My už môžeme potvrdiť, že medzi prihlásenými je tiež hviezdny Talian Simone Faggioli, ktorý sa so svojou Normou M20 FC znova pokúsi posúvať dobšinský traťový rekord.

Radi by sme zároveň upokojili všetkých aktérov v súvislosti s protipandemickými podmienkami. Aby sme boli v súlade s predpismi Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, musíme rešpektovať najnovšie pravidlá a podmienky, ktoré budú presne zadefinované už v najbližších 2-3 dňoch. Vzápätí ich okamžite zverejníme, aby bol zachovaný dostatok času na ich splnenie.

Preteky Dobšinský kopec 2021 sa uskutočnia v tradičnom termíne 16. – 18. júla 2021 a už po deviatykrát sú súčasťou FIA Majstrovstiev Európy pretekov automobilov do vrchu (EHC).

 

Ľuboš Kašický

Tlačový tajomník DK 2021