Prihlasovanie sa na Dobšinský kopec 2021 spustené

Posted on Posted in Aktuality, Dobšinský kopec 2021, Tlačové správy

Schválením Zvláštnych ustanovení, ktoré musela odobriť Medzinárodná automobilová federácia a ASN, je definitívne potvrdené konanie XXXVII. ročníka pretekov automobilov do vrchu Dobšinský kopec 2021. Zároveň bolo spustené aj prihlasovanie sa súťažiacich.

 

Preteky sa uskutočnia v tradičnom termíne 16. – 18. júla 2021 a už po deviatykrát sú súčasťou FIA Majstrovstiev Európy pretekov automobilov do vrchu (EHC). Dňom 3. júna 2021 budú Zvláštne ustanovenia zverejnené na stránke www.dobsinskykopec.com v sekcii „Jazdci“, ako aj na stránke Slovenskej asociácie motoristického športu.

Prosíme, aby ste si dôsledne prečítali inštrukcie smerujúce k prihlasovaniu jazdcov, ktoré sú uvedené v Zvláštnych ustanoveniach na strane č. 7. Je potrebné rozlíšiť štart v ME a na národných šampionátoch. Kto chce štartovať v oboch prípadoch, musí poslať dve prihlášky. Jednu osobitne na ME a druhú na stránke organizátora, ako doteraz.

Pre uľahčenie uvádzame, že elektronické prihlasovanie sa na ME je možné cez formulár na https://registrations.fia.com/ehc  (pozn.: ak ešte nemáte profil, musíte si ho najprv vytvoriť) a elektronické prihlasovanie sa súťažiacich v národných šampionátoch je spustené na stránke www.sams-asn.sk/prihlaska .

 

Ľuboš Kašický

Tlačový tajomník DK 2021