Verí si Faggioli na nový rekord?

Posted on Posted in Dobšinský kopec 2013

Zatiaľ, čo prezident slovenskej republiky, Ivan Gašparovič, pod záštitou ktorého sa 30. ročník pretekov na Dobšinskom kopci jazdí, slávnostne odštartoval pretekárov ME, tak my sme na štarte do úvodného tréningu sme stihli ešte vyspovedať troch vážnych favoritov.

Ako teda vidia svoje šance na Dobšinskom kopci tento rok?

 

Jaro Krajčí : Chcel by som zajazdiť najlepší čas, aký som na tomto kopci zajazdil. A pokiaľ ide o ostatných, tak si myslím, že za ideálnych podmienok má Simone (Faggioli) na to, aby svoj vlaňajší rekord ešte vylepšil. Žiaľ pri ideálnej kombinácii Simoneho jazdeckých schopností a výbornej techniky, ktorou disponuje nevidím šancu, aby sa mu niekto dokázal priblížiť.

 

Martin Koiš : Moje tohtoročné ambície pred týmto pretekom sú skromné. Vynechali sme niektoré preteky sezóny a nezbieram intenzívne body. Takže ani tu sa nebudem prekračovať svoje limity, aby som získal viacej bodov. Samozrejme, je mi cťou štartovať na najväčšom preteku na Slovensku a pokúsim sa vyjazdiť čo najlepší výsledok, aký nám podmienky na trati dovolia.

 

Simone Faggioli : Múdrejší budeme po prvom voľnom tréningu. Ten nám napovie, či sme sa dobre pripravili na tieto preteky a tiež silu konkurencie. Ak pôjde všetko dobre, tak sa určite o nový traťový rekord pokúsim.

223-lk13