Zalietajte si nad Dobšinským kopcom 2014

Posted on Posted in Dobšinský kopec 2014

Dobšinský kopec 2014. To nie sú len Majstrovstvá Európy pretekov automobilov do vrchu, ale aj poriadny kus adrenalínu a zábavy. Pre odvážnejších pripravil organizátor aj vyhliadkové lety vrtuľníkom počas pretekov.

Stáť okolo trate a sledovať pretekárske vozidlá súperiace s časom. Zážitok pre mnohých divákov na celý život, pre skalných fanúšikov azda aj množstvo adrenalínu, či prebúdzania vášní a myšlienok o pretekaní ich samých.

Možno si teraz poviete, toto mi na pretekoch vyhovuje, ale skúsili ste si už niekedy pozrieť preteky automobilov do vrchu z vtáčej perspektívy ? Že nie ? Tak práve pre vás pripravil organizátor spoločne so spoločnosťou UTair EU, ktorá rovnako ako v minulosti do Dobšinej privezie dvojicu vrtuľníkov. S nimi budete mať možnosť vyskúšať si vyhliadkový let vrtuľníkom ponad Dobšinský kopec 2014 a vychutnať si tohtoročné preteky z úplne iného pohľadu.

Druhou možnosťou, ako sa dostať do vrtuľníku, je možnosť vyhrať let vrtuľníkom počas večerného sprievodného programu, ktorý sa bude konať v piatok aj sobotu na námestí v Dobšinej.

Jedno je však isté. Sledovať preteky z vtáčej perspektívy sa nepodarí len tak hocikomu. A preto neváhajte a už od soboty rána sa vyskúšajte let vrtuľníkom v rámci Dobšinského kopca 2014.

Miro Majláth
tlačový tajomník DK 2014